modelka
Zabiegi

Zabiegi

LIGHTSHEER DESIRE
DEPILACJA LASEROWA

Laser diodowy Lightsheer

OPIS

Laser diodowy LightSheer jest uznany za najbardziej skuteczne urządzenie do trwałego usuwania włosów. Od wielu lat firma Lumenis przoduje w produkcji skutecznych i bezpiecznych laserów do epilacji.

Zasada działania lasera do walki z niechcianym owłosieniem polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą światła laserowego. Przenikająca do 2 mm w głąb skóry wiązka energii jest pochłaniana przez melaninę (barwnik) i zamieniana na ciepło (następuje uszkodzenie macierzy włosa). Energia wytwarzana przez laser jest bezpieczna dla człowieka. Długość fali emitowanej przez aparat wynosi 805nm. Światło lasera działa powierzchniowo, nie wpływając tym samym na funkcje organizmu.

WSKAZANIA

Nadmierne owłosienie 

ZALETY

W odróżnieniu od popularnych urządzeń IPL które są jedynie źródłem intensywnego światła, lightsheer desire jest prawdziwym laserem, który trwale uszkadza cebulki włosowe, co gwarantuje efektywność zabiegów.

Dodatkowo wyróżnia się emisją światła o bardzo precyzyjnej długości fali, co zapewnia bezpieczeństwo oraz mniejsze dolegliwości podczas zabiegu.

  • złoty standard epilacji – 805nm
  • niemal bezbolesne zabiegi
  • duża szybkość i precyzja zabiegów
  • dwie głowice zabiegowe
  • technologia HIT z zasysaniem skóry
  • technologia ChillTip z szafirowym szkłem

PRZYGOTOWANIE

Skóra poddawana zabiegowi powinna być nieopalona, odpowiednio nawilżona. Owłosienia nie powinno się depilować na miesiąc przed zabiegiem.

PRZEBIEG

Zabieg przeprowadza się na suchej, ogolonej skórze, głowica lasera emituje światło, miejsce przy miejscu. Energię ustala się odpowiednio do leczonych regionów jak i do rodzaju skóry. Dzięki zastosowaniu głowicy z układem chłodzenia oraz zimnego powietrza medyczną chłodziarką Zimmer minimalizujemy dyskomfort oraz przegrzanie skóry.

Oczy pacjenta zasłonięte są ochronnymi okularami. Impulsy świetne odczuwane są jako ukłucia z różnym nasileniem, w zależności od regiony ciała i wrażliwości pacjenta. 

Żeby uzyskać najlepszą skuteczność należy wykonać serię 4-6 zabiegów w odstępach 4-8 tygodni.

ZALECENIA PO ZABIEGU

Skóra po zabiegu jest nieco podrażniona, zwykle pojawia się zaczerwienienie, które znika po kilku dniach. Zalecamy zimne okłady przez około pół godziny oraz preparaty do regeneracji skóry, które można nabyć w naszej klinice. Należy pamiętać o ochronie przeciwsłonecznej.

CENNIK

Orientacyjny cennik znajdą Państwo tutaj, ostateczna cena ustalana jest z lekarzem podczas konsultacji przed zabiegiem.

ZABIEGI UZUPEŁNIAJĄCE

fotomodulacja LED

Lightsheer Desire -
Epilacja laserowa
epilacja laserwowa

Żeby uzyskać najlepszą skuteczność należy wykonać serię 4-6 zabiegów w odstępach 4-8 tygodni.