modelka
Zabiegi

Zabiegi

LECZENIE TRĄDZIKU

 

Leczymy aktywną postać trądziku – fototerapia VPL, jak również blizny potrądzikowe – laser frakcyjny mosaic eCO2 i Cutera Excel V.

VPL to bardziej skuteczna odmiana IPL. Urządzenie VPL ALMA HARMONY XL emituje intensywne światło, działając na dużą powierzchnię w momencie likwiduje przebarwienia, rumień, jest pomocne w leczeniu trądziku. Zabieg przeprowadza się stosując żel chłodzący, przez który głowica emituje światło, miejsce przy miejscu. Energię ustala się odpowiednio do leczonych zmian jak i do rodzaju skóry. Po zabiegu zwykle pojawia się ściemnienie skóry, które znika po kilku dniach. Można stosować kosmetyki, w tym makijaż.

Efekty terapii zwykle widoczne są już po pierwszym zabiegu, ale zalecane jest wykonanie serii kilku zabiegów celem uzyskania trwalszych efektów. Należy się również stosować do indywidualnie przez lekarza dobranej terapii uzupełniającej.

leczenie trądziku (fot. Energist Group)

logo

LASER CUTERA EXCEL V
Laser Cutera Excel V to nowoczesna technologia opracowana dla osób borykających się z takim problem jak Ty! Pomożemy Ci pokonać kompleksy i cieszyć się naturalnie gładką i piękną cerą.

Gwarantujemy poprawę wyglądu i stanu zdrowia skóry już po pierwszym zabiegu.
Laser Cutera Excel V to urządzenie nagradzane za skuteczność na całym świecie – między innymi PRIX DE BEAUTE przyznane przez magazyn COSMOPOLITAN.

Zadzwoń 32 205 31 47 lub napisz do nas: [email protected]

Spełnij swoje marzenia i ciesz się nieskazitelną cerą bez wyprysków, blizn i przebarwień!
Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania oraz doradzą jak dbać o cerę.
Zadzwoń i umów się na konsultację – Twoja skóra może być piękna!