modelka
Zabiegi

Zabiegi

FOTOTERAPIA – REDUKCJA PRZEBARWIEŃ I RUMIENIA

Platforma Alma Harmony XL

OPIS

System Alma Harmony XL to złożona platforma medyczna w skład której wchodzą między innymi głowice VPL oraz DyeVL.

WSKAZANIA

Urządzenie emituje intensywne światło, precyzyjnie wyselekcjonowana fala światła w zakresie 540nm-750nm lub 500nm-600nm działając na skórę pozwala leczyć:

  • przebarwienia
  • melasmę
  • rumień
  • trądzik
  • trądzik różowaty

ZALETY

Alma Harmony XL to jedno z najskuteczniejszych urządzeń w swojej klasie, posiadając dużą moc i wysoką precyzję działania zapewnia bardzo wysoki stopień bezpieczeństwa.

PRZYGOTOWANIE

Skóra poddawana zabiegowi powinna być nieopalona, odpowiednio nawilżona.

PRZEBIEG

Zabieg przeprowadza się stosując żel chłodzący, przez który głowica emituje światło, miejsce przy miejscu. Energię ustala się odpowiednio do leczonych zmian jak i do rodzaju skóry. Dzięki zastosowaniu głowicy z układem chłodzenia oraz zimnego powietrza medyczną chłodziarką Zimmer minimalizujemy dyskomfort oraz przegrzanie skóry.

Oczy pacjenta zasłonięte są ochronnymi okularami. Impulsy świetne odczuwane są jako ukłucia z różnym nasileniem, w zależności od regiony ciała i wrażliwości pacjenta. 

Zabieg należy powtarzać, skuteczność zależna jest od nasilenia problemu skórnego.

ZALECENIA PO ZABIEGU

Skóra po zabiegu jest nieco podrażniona, zwykle pojawia się ściemnienie skóry, które znika po kilku dniach. Zalecamy zimne okłady przez około pół godziny oraz preparaty do regeneracji skóry, które można nabyć w naszej klinice. Należy pamiętać o ochronie przeciwsłonecznej.

CENNIK

Orientacyjny cennik znajdą Państwo tutaj, ostateczna cena ustalana jest z lekarzem podczas konsultacji przed zabiegiem.

ZABIEGI UZUPEŁNIAJĄCE

fotomodulacja LED, Cutera Excel V

modelka

Zabieg przeprowadza się stosując żel chłodzący, przez który głowica emituje światło, miejsce przy miejscu. Energię ustala się odpowiednio do leczonych zmian jak i do rodzaju skóry.

Po zabiegu zwykle pojawia się ściemnienie skóry, które znika po kilku dniach. Można stosować kosmetyki, w tym makijaż.