modelka
Referencje

Referencje

Referencje

Dziękuję za super wykonany zabieg doktorowi i obsłudze,pełny profesjonalizm,polecam!

Gabriela Budzynowska

Polecam, podejście do pacjenta rewelacja! Mimo stresu przed zabiegiem pan doktor zadziałał szybko i bezboleśnie z dużą wyrozumiałością i profesjonalizmem !

Jan Kowalski

Bardzo profesjonalna obsługa na najwyszym poziomie. Zabieg wykonany przez doświadczonego chilurga byl bardzo dobrze i szybko i bez bolesnie wykonany.

MACKO 120

Konsultacja przed zabiegiem profesjonalnie przeprowadzona łącznie z badaniem usg, bez pośpiechu, wszystko było dokładnie wyjaśniane i wytłumaczone. Sam zabieg w znieczuleniu miejscowym przebiegł bezstresowo i bezboleśnie. Opieka pielęgniarska również wzorowa. Z efektów zabiegu jestem bardzo zadowolony. Polecam.

Adam

Ocena na najwyższym poziomie, fachowa porada, profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam.

Kate B

Pełen profesjonalizm.P doktor bardzo miły wszystko dokładnie tłumaczy i zabieg został wykonany bezboleśnie i oczywiście prawidłowo. Panie z recepcji przemiłe i zaangażowane w swoją pracę. Szczerze POLECAM i Pozdrawiam cały zespół Medicus 😊

Wioletta Jarosz

Profesjonalna obsługa . Skrupulatnie wykonany zabieg. Naprawdę wszystko na poziomie. Pamiętają o pacjencie…
polecam DJ KUBA TYCHY Jakub Różnicki

Jakub Różnicki

Polecam w 100% jestem bardzo zadowolony z zabiegu lasera. Dr Pułtorak to fachowiec zrobił zabieg sprawnie i bezboleśnie.
Jeśli będę miał potrzebę z pewnością wrócę.
Dziewczyny również bardzo miłe i sympatyczne.

Marek Cichoń

Jestem tydzień po operacji. Jestem bardzo zadowolona z obsługi tej kliniki. Lekarz konkretny wszystko wyjaśnia bardzo dokładnie. Pielęgniarki bardzo sympatyczne dbają o pacjenta jak przed tak po operacji bardzo przyjazne ciepłe wspierające. Pobyt w tej klinice będę wspominać bardzo długo i pozytywnie. Polecam wszystkim ta klinikę.

Marzena Distel

Moj mąż jest po usunięciu żylaka u Pana doktora
Jest strasznie zadowolony
Ja natomiast będę niedługo u Pana doktora z innym problemem
Wiec tak- do dobrego lekarza zawsze zadowolony pacient po prostu wraca 🥰

Wiecha Sylwia